ATAYILDIZ PLAZA NO: 45 ERYAMAN - ANKARAOPTİMUM ERYAMAN OTO KİRALAMA Uygun fiyatla full kaskolu günlük ve uzun dönem araç kiralama
ALTAY MAHALLESİ
ORHANBEY CADDESİ NO: 1 / 45
ATAYILDIZ PLAZA - ERYAMAN / ANKARA
REZERVASYON 0 552 279 00 83
İLETİŞİM 0 312 279 00 83

Çayyolu Oto Kiralama

Çayyolu Oto Kiralama

Çayyolu Araç Kiralama - Eryaman Optimum Rent A Car 

Eryaman Atayıldız Plaza merkezli firmamız, tüm uzun ve kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarınızda, güvenilir bir araç kiralama şirketinden beklediğiniz tüm koşulları sağlayan kurumsal bir rent a car şirketidir. İhtiyaçlarınızın tam karşılığı olan aracı kiralamak için hiç düşünmeden Eryaman Optimum Oto Kiralama firmamızı arayabilirsiniz. En uygun koşullarla son model, ekonomik, bakımlı ve rent a car kaskolu araçlarımızı kiralamak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Firmamız yaşam tarzınıza özel kasa tipi, yüksek model manuel ve otomatik vites seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Çayyolu Oto Kiralama - Optimum Rent A Car

 Çayyolu ya da eski ismiyle Kutuğun Köyü, Ankara nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Önceleri, yaklaşık 400 yıllık bir köy iken, 23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2 nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür. 1990 lı yıllara kadar tipik bir anadolu köyü olan Kutuğun köyü, 1990 lı yıllardan sonra gelişerek günümüzde Ankara nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir. Semtte birçok ünlü markanın şubesi bulumakta Arcadium ve Gordion Alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Ankara nın cazibe merkezlerinden lüks ve ünlü Park Caddesi bu semttedir. Çeşitli lüks ve rezidans projeleri bu semtte yapılmakla beraber Semtte lüks villalar ve villa şeklinde siteler de bulunmaktadır. Çayyolu ismini Tulumtaş köyünden doğan ve Semti Ortadan ikiye bölen bugün büyük ölçüde Yeraltına alınmış olan Kutuğun Deresinden almaktadır.