ATAYILDIZ PLAZA NO: 45 ERYAMAN - ANKARAOPTİMUM ERYAMAN OTO KİRALAMA Uygun fiyatla full kaskolu günlük ve uzun dönem araç kiralama
ALTAY MAHALLESİ
ORHANBEY CADDESİ NO: 1 / 45
ATAYILDIZ PLAZA - ERYAMAN / ANKARA
REZERVASYON 0 552 279 00 83
İLETİŞİM 0 312 279 00 83

Eryaman Optimum Rent A Car

Eryaman Optimum Rent A Car

Eryaman Optimum Rent A Car 

Son  yıllarda hızla büyüyen bir sektör olan araç kiralama, bireysel müşterilere kısa ve uzun süreli araç kiralama, kurumsal firmalara ise filo araç kiralama hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğunuz şehirde ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç kiralayabileceğiniz gibi, ister turistik seyahat isterse iş amaçlı seyahat olsun, başka bir şehirde de havalimanından araç kiralayarak, zamanınızı en Optimum şekilde değerlendirebilirsiniz. Eryaman Optimum Rent A Car ailesi olarak şoförlü veya kendi kullandığınız araçla güvenli seyahat konforu sağlayabilirsiniz.

Eryaman Optimum Oto Kiralama olarak Ankara merkezli çalışan firmamız, sadece Ankara ve çevresine değil, Türkiye’nin her yerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Havaalanına indiğiniz andan itibaren sizi istediğiniz noktaya ulaştıracak araçlarımız ile hizmetinizdedir. Araç filomuz, sürekli yenilenen, bakımları yetkili servisler tarafından yapılmış, son model normal binek ve lüks binek araçlar ile kalabalık müşterilerimiz için hizmete sunduğumuz panelvanlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın tamamı, düşük kilometrede ve yüksek kilometrelerde sorunsuz çalışmaya uygun dizel motorlu araçlardır.