ATAYILDIZ PLAZA NO: 45 ERYAMAN - ANKARAOPTİMUM ERYAMAN OTO KİRALAMA Uygun fiyatla full kaskolu günlük ve uzun dönem araç kiralama
ALTAY MAHALLESİ
ORHANBEY CADDESİ NO: 1 / 45
ATAYILDIZ PLAZA - ERYAMAN / ANKARA
REZERVASYON 0 552 279 00 83
İLETİŞİM 0 312 279 00 83

Eryaman Oto Kiralama

Eryaman Oto Kiralama

Eryaman Optimum Araba Kiralama - Eryaman Optimum Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti, sağladığı avantajlar nedeniyle birçok kişinin sıkça tercih ettiği yöntemlerden biridir. Son yıllarda hemen hemen her araç modelinin kiralanabilmesi ve sektörün geniş bir alana yayılması, araç kiralama hizmetini daha cazip bir hale getirerek, sürücülerin araç satın almak yerine Eryaman Optimum Araç Kiralama ile aylık araç kiralama hizmetini tercih etmesine yol açtı. Peki, hem kurumsal hem de bireysel kullanımlarda yoğun talep görmeye başlayan aylık araç kiralamanın avantajları nedir? Aylık araç kiralamak sürücülere ne gibi fırsatlar sunar?

Eryaman Optimum Araç Kiralama - Eryaman Optimum Araba Kiralama

Büyük bir filoya ihtiyaç duyan şirketlerden, uzun süreli tatile ya da iş seyahatine çıkacak kişilere kadar geniş bir yelpazeye hizmet veren araç kiralama sektörü, sağladığı avantajlar ile dikkat çekiyor. Eğer siz de aylık araç kiralamayı seçerseniz;

            Eryaman Oto Kiralama ile Araç vergisi ödemezsiniz. 

            Eryaman Araç Kiralama ile Aracın muayene ücretini ödemek zorunda kalmazsınız.

             Eryaman Rent A Car ile MTV, ÖTV gibi araca ait vergileri ödemezsiniz.

             Eryaman Araba Kiralama ile Alım-satım işleri gibi uzun süren ve vakit kaybettiren işler ile uğraşmazsınız.

             Eryaman Optimum Oto Kiralama ile Sigorta ücreti ödemezsiniz.

            Eryaman Ucuz Oto Kiralama ile Aylık araç kiralama bedelini gider olarak gösterebilirsiniz (araç kiralama bedeli ticari veya kurum kazançlarından düşülür).

            Eryaman Uygun Araç Kiralama ile Servis ücretini kiralayıcı firma karşıladığından servise herhangi bir bakım ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

            Bakımlarla zaman kaybetmezsiniz.

            Eryaman Araç kiralama hizmetini kullandığınızda aracın değer kaybı riski de sizin açınızdan ortadan kalkar.

            Eryaman Güvenilir Rent A Car ile Araçta bir hasar meydana geldiği zaman işlemlerle uğraşmazsınız.

           Eryaman  Aylık kira süreniz dolduğunda farklı bir araba tercih edebilir, beğenmediğiniz araç olursa kira süreniz bittiğinde değiştirebilirsiniz.

            Optimum Araç Kiralama ile aylık araç kiralama yöntemini kullanarak yukarıda yer alan tüm gider. kalemlerinden kurtulabilirsiniz. 

Eryaman Oto Kiralama - 0312 279 00 83 

Tatile çıkarken, seyahat planlarken, kurumsal ya da bireysel kullanımlarda aylık araç kiralama size hem vergi hem de finansal avantaj sağlayacağı gibi zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.