ATAYILDIZ PLAZA NO: 45 ERYAMAN - ANKARAOPTİMUM ERYAMAN OTO KİRALAMA Uygun fiyatla full kaskolu günlük ve uzun dönem araç kiralama
ALTAY MAHALLESİ
ORHANBEY CADDESİ NO: 1 / 45
ATAYILDIZ PLAZA - ERYAMAN / ANKARA
REZERVASYON 0 552 279 00 83
İLETİŞİM 0 312 279 00 83

Optimum Avm Karşısı ATAYILDIZ Plazadayız.

Optimum Avm Karşısı ATAYILDIZ Plazadayız.

Optimum Oto Kiralama Eryamanda Ayaş Yolu üzerinde OPTİMUM AVM karşısında Atayıldız Plaza 45 numarada hizmet veriyor. Firmamız bünyesindeki tüm kiralık araçlar tam donanımlı, bakımlı, dizel, manuel ve otomotik vites seçeneklidir. Müşterilerimizin menfaatlerini tam anlamıyla gözeten firmamızın tüm araçları rent a car kaskoludur. Binek araçlarımızın yanı sıra, ihtiyaca özel geniş aile araç seçeneklerimiz de mevcuttur. Siz sadece seyahatinize odaklanın, nasıl bir araca ihtiyacınız olduğuna karar verin ve gerisini bize bırakın. Araç kiralamakla ilgili ihtiyacınızda, hiç bir detayla uğraşmanıza gerek yok. Alanında uzman müşteri temsilcilerimiz, ihtiyacınızın tam karşılığı olan aracı tam zamanında sizler için hazır edecektir. Eryaman Optimum Oto Kiralamadan hizmet alarak, güvenli ve ekonomik bir kiralık araçla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Optimum Oto Kiralama Yüksek hızlı tren durağına yürüme mesafesindedir. Ayrıca Eryaman Metrosu ve Ayaş yolundan geçen tüm otobüs ve minibüslerin de güzergahı üzerindedir. Ulaşım bakımından son derece avantajlı bir bölgede olan firmamızın transfer hizmetleri için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.