ATAYILDIZ PLAZA NO: 45 ERYAMAN - ANKARAOPTİMUM ERYAMAN OTO KİRALAMA Uygun fiyatla full kaskolu günlük ve uzun dönem araç kiralama
ALTAY MAHALLESİ
ORHANBEY CADDESİ NO: 1 / 45
ATAYILDIZ PLAZA - ERYAMAN / ANKARA
REZERVASYON 0 552 279 00 83
İLETİŞİM 0 312 279 00 83

Optimum Oto Kiralama Güvence ve Kalitesiyle

Optimum Oto Kiralama Güvence ve Kalitesiyle

Müşterilerimizin bir oto kiralama firmasından neler beklediğini çok iyi biliyor ve bu beklentilere en iyi şekilde cevap vermek için gereken özveriyi gösteriyoruz. Sizler için memnuniyet ne kadar önemli ise, bizler için de o memnuniyeti yaşatmak ve özellikle de sürekli kılmak o kadar önemli. Araç kiralamak ister turistik gezi amaçlı olsun, ister iş seyahati, müşterilerimiz için hayati önem taşıyan bir konudur ve Eryaman Optimum Oto Kiralama olarak bizler bunun bilincindeyiz. Bu yüzden araçlarımızın periyodik bakımlarını aksatmaz, sizlere en ufak bir sorun yaşatmamak için, hiç bir donanımında bir aksaklık ve eksiklik olmamasına özen gösteririz. Rezervasyon yaptığınız aracı tam zamanında hazır etmek konusunda taviz vermeyiz. Gösterdiğimiz tüm ihtimamla birlikte, şayet kiraladığınız araçla ilgili bir sorun yaşayacak olursanız, sizlere her hangi bir mağduriyet yaşatmamak için, derhal bir ikame araç tahsis ederiz.

Firmamızdan günlük araç kiralama yapabileceğiniz gibi, aylık araç kiralama ve daha uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarınızda da firmamızdan kurumsal hizmet alabilirsiniz. Filomuzda, pekçok farklı model binek araçlarımızın yanı sıra, geniş aile araçlarımız da bulunmaktadır.